У Мережі засвітилась особлива збірка Windows 10

Як повідомляє авторитетне, регулярне джерело інформації про збірки операційних систем Windows, в Мережі помітили збірку Windows 10 з гілки для пристроїв з екранами, що згинаються. Білд 18313.1004 скомпільовано в гілці rs_shell_devices_foldables. Нескладно зрозуміти, що «devices_foldables» — це ніщо інше, як інноваційний пристрій Surface.

Логічно зробити висновок, що цей білд має пряме відношення до Surface Andromeda — довгоочікуваного пристрою від компанії Microsoft, який в липні минулого року відправили на доопрацювання. Ходять чутки, що Andromeda отримав розмір побільше, але залишився в колишньому форм-факторі комп’ютера, що згинається. Якщо все піде відповідно до поточного плану, пристрій представлять в цьому році.

Microsoft — не єдина компанія, яка розробляє свій девайс з подібною технологією екрану. Інші виробники теж зацікавлені в подібному форматі та активно з ним експериментують.

Якщо 2019 рік справді стане початком комп’ютерів нового форм-фактора, очікувати подробиць щодо ОС для них можна вже на найближчій конференції Build.