Зафіксовано перший випадок вибуху iPhone Xs Max

Джош Хіллард з Огайо скаржиться, що у нього загорівся і вибухнув iPhone Xs Max прямо в кишені штанів. Сталося це 12 грудня. Чоловік стверджує, що спочатку відчув дивний запах, що йшов із задньої кишені. Потім почалося страшне печіння. Айфон загорівся і підірвався.

Займання сталося в районі акумулятора. На жаль, постраждав весь корпус, включаючи дисплей.

Ввечері того ж дня чоловік звернувся до місцевого Apple Store з метою обміну смартфона на новий, оскільки він йому потрібен. Це ж гарантійний випадок.

Витративши близько 20 хвилин зі співробітницею і відповівши на питання, вона витягла SIM, але картка розплавилася.

Співробітниця сказала мені, що вона повинна зателефонувати в службу безпеки й взяла телефон в підсобку. Але не поверталась і не інформувала мене про хід вирішення проблеми протягом 40 хвилин.

Співробітник вийшов з уже запакованим телефоном і сказав, що збирається відправити його команді інженерів. Потім до мене підійшов менеджер і сказав, що це єдиний спосіб отримати заміну.

Мені не дали іншого вибору. Сказали, що нічого не можуть зробити, якщо не залишу телефон на експертизу. Я пішов за годину до закриття магазину і залишився незадоволений обслуговуванням клієнтів, забрав пошкоджений телефон і повернувся додому.

Хіллард збирається подати на Apple в суд. Він також уточнив, що купив смартфон за 3 тижні до інциденту, а тому акумулятор ще не міг ніяк зноситися.

Джерело інформації: 9to5mac.com