Розробники відкрили реєстрацію в програмі Edge Insider

Після анонсу зміни движка в Microsoft Edge пройшло зовсім небагато часу і тепер розробники почали активно готуватися до запуску програми попередньої оцінки нової версії свого браузера. Сам Edge на Chromium все ще недоступний, але охочі користувачі можуть вже зараз подати заявки на реєстрацію в програмі попередньої оцінки на офіційному сайті.

Для реєстрації вам треба вказати своє ім’я та адресу електронної пошти, а також країну проживання. Коли з’являться якісь конкретні новини про терміни початку або інші подробиці тестування Microsoft Edge, розробники надішлють вам повідомлення на електронну пошту.

Оскільки нова версія Microsoft Edge буде відв’язана від Windows 10 і вийде на інших операційних системах (включаючи macOS), розробникам довелося створювати окрему програму попередньої оцінки. Це дуже корисна зміна, тому що тепер ми не будемо чекати півроку для отримання нової версії Edge, а розробники зможуть швидше адаптувати своє творіння під зміни на ринку веб-технологій.

Поки що невідомо, коли саме перші бета-версії Edge на Chromium будуть доступні користувачам. Можна сказати напевно, що не варто чекати їх виходу до початку 2019 року. Якщо ви хочете взяти участь в тестуванні нової версії Edge, зареєструватися можна за цим посиланням.