Розробники підготували велике оновлення для “Google Фото”

Google випустила велике оновлення свого фірмового сервісу «Фото». Апдейт спрямований на прискорення обробки даних, а також додає чотири цікаві функції.

Додаткові дії. Тепер сервіс буде пропонувати набрати номер телефону, який видно на фотографії, або, наприклад, запустить карти, якщо на знімку виявиться певна адреса.

Зображення дітей у живих альбомах. У цьому оновлення живі альбоми навчилися автоматично додавати фотографії зазначених людей і тварин в призначені колекції. Крім того, алгоритми стали краще розрізняти дітей, для яких з’явилася окрема вкладка.

Стиснення знімків. У сервісі з’явилася функція стиснення кожного зображення до роздільної здатності в 3 мегапікселі. Стверджується, що знімки будуть виглядати добре при друку на папері аж до розміру 20×15 см.

Денний ліміт. У користувачів з’явилася можливість вибирати ліміт на бекап фотографій на добу. Наприклад, не більше ніж на 150 мегабайт. Функція буде особливо корисна тим, хто використовує мобільний інтернет з невеликим пакетом трафіку.

Оновлення «Google Фото» до версії 4.6 вже доступно для завантаження в Google Play. Якщо апдейт все ще недоступний на вашому пристрої, потрібно просто почекати і перевірити його наявність пізніше.