Новий Microsoft Edge буде підтримувати розширення Google Chrome

Перехід браузера Edge на движок Chromium — подія по-справжньому безпрецедентна і дуже масштабна. Вона не тільки зробить браузер Edge більш конкурентоспроможним, а й поліпшить всі інші браузери на Chromium, включаючи сам Google Chrome. Поки що Microsoft обмежилася лише загальними заявами й невеликим анонсом, а значить у користувачів буде ще багато питань без відповіді до появи перших тестових версій Edge на Chromium десь у 2019 році (тоді ж мають з’явитись версії для Windows 8.1/7 і MacOS).

Один з членів команди розробки браузера Edge на Reddit повідомив, що Edge на Chromium буде підтримувати існуючі розширення від Google Chrome, що сильно втішить користувачів. Підтримка розширень від Chrome дасть можливість використовувати величезну бібліотеку корисних розширень, що існують на найпопулярнішому браузері у світі. Сторонні Chromium-браузери, на зразок того ж Vivaldi, підтримують розширення від Chrome, тому немає ніяких технічних причин відмовлятися від використання великої колекції наявних розширень.

Розширення довгий час залишалися перепоною для Microsoft Edge. Браузер вийшов у 2015 році без підтримки розширень і отримав її лише влітку 2016 року з приходом Anniversary Update. Але навіть цього було недостатньо, щоб стихли скарги користувачів, оскільки розширення для Edge публікуються в магазині Microsoft Store як звичайні додатки. Софтверний гігант строго контролює потік розширень і мало не вручну відбирає їх. Така стратегія мотивована бажанням розробників запобігти потраплянню в магазин різного мотлоху, від якого більше шкоди, ніж користі.

Джерело інформації: reddit