Microsoft тестує накопичувальні оновлення на звичайних користувачах

Компанія Microsoft в черговий раз відзначилася зі знаком мінус, і вирішила протестувати нові оновлення на простих користувачах, які не є членами програми Windows Insider.

Як виявилося, отримати накопичувальні оновлення, призначені для інсайдерів Windows досить просто, для цього необхідно перевіряти їх наявність в пункті «Оновлення та захист» в приблизну дату їх виходу, а це завжди або третій, або четвертий тиждень місяця.

Так ось, в кінці листопада вийшов патч, який для багатьох власників Surface Book 2 став справжнім жахом. Після встановлення нового білда, на екрані з’являвся «синій екран смерті» і напис з системною помилкою SYSTEM THREAD EXCEPTION NOT HANDLED, яка навіть не давала можливість завантажити ОС. Існує велика ймовірність того, що даний патч був тестовим, і призначався для тих користувачів, які перевіряли оновлення вручну. Microsoft незабаром припинила його розсилку, але тим не менше постраждали від цього багато користувачів.

Ситуація така, якщо ви хочете працювати на стабільній операційній системі, то завантажуйте нові оновлення обережніше, оскільки будь-який наступний патч може нашкодити вашому ПК.