Microsoft створила кнопковий телефон з інтерфейсом Windows 10 Mobile

Сайт Windows Central опублікував фотографії кнопкового мобільного телефону Microsoft з модельним номером RM-1182. Його інтерфейс був створений за образом і подобою Windows 10 Mobile.

У телефоні є живі плитки, сихронізація з акаунтом Microsoft і деякі функції, властиві смартфонам. У плиток можна налаштовувати акцентний колір, і насправді вони лише частково “живі” — можуть показувати кількість пропущених дзвінків, непрочитаних повідомлень і повідомлень від додатків, і на цьому все. На телефоні встановлено безліч додатків Microsoft, включаючи Outlook Mail, Calendar, GroupMe, OneNote. Також є SMS-месенджер, телефонна книга, номеронабирач, камера, галерея, будильник провідник і браузер — все зі стилізацією під аналогічні програми в Windows 10 Mobile. Крім того, на телефоні виявлено меню Extras (як у смартфонів Lumia) з великим набором корисних утиліт, а також центр повідомлень, сильно схожий з тим, що був у Windows-смартфонів.

This slideshow requires JavaScript.

Звукова схема й анімація ввімкнення теж були взяті з Windows 10 Mobile. Компанія Gameloft розробила для цього телефону спеціальні версії кількох популярних ігор, в тому числі Spider-Man Ultimate та Asphalt.

Технічні характеристики телефона не вражають: 2,5-дюймовий екран з низькою роздільною здатністю, слабка камера та акумулятор ємністю 1200 мАг. Розробка RM-1182 була завершена в 2015 році, але телефон так і не надійшов у продаж. Можливо, Microsoft мала намір відродити бренд Asha.

Джерело інформації: windowscentral