Xiaomi Mi A2 Lite отримує Android Pie

Влітку цього року з коротким тимчасовим інтервалом китайський виробник Xiaomi представив два абсолютно ідентичних телефона з однією відмінністю — Redmi 6 Pro отримав оболонку MIUI, а Mi A2 Lite вийшов в рамках програми Android One з «чистою» версією операційної системи Android 8.1 Oreo від Google. Деякий час назад з’явилася інформація про те, що модель почала отримувати бета-версію оновлення Android 9.0 Pie, а сьогодні житель Польщі поділився скріншотом, з якого стало відомо, що стабільна збірка операційної системи вже прийшла на Xiaomi Mi A2 Lite.

Розмір оновлення складає близько 1 Гб. Апдейт додає фірмові функції останньої версії «зеленого робота», такі як Adaptive Brightness і Adaptive Battery. Перша дозволить системі підлаштовувати яскравість автоматично, а друга буде відповідати за перерозподіл заряду акумулятора і збільшення часу автономної роботи.

Android 9.0 Pie також додасть FM-радіо, патч безпеки від Google за 5 листопада 2018 року. Нарешті, оновлення дозволить системі рекомендувати користувачеві програми або певні дії на основі його переваг. Очікується, що незабаром Android 9.0 Pie добереться і до смартфонів в інших країнах.