Все пропало: NVIDIA припинила продаж GeForce RTX 2080 Ti

Схоже, випуск компанією NVIDIA партії бракованих відеокарт GeForce RTX 2080 Ti Founders Edition — зовсім не такий незначний інцидент, яким його намагається представити виробник. Всупереч тому, що компанія NVIDIA спочатку намагалася запевнити, що брак торкнувся лише невеликої кількості прискорювачів GeForce RTX 2080 Ti FE з першої партії, тепер компанія прийняла рішення повністю зупинити продажі таких відеокарт через офіційний магазин.

Нагадаємо, недавно власники нових GeForce RTX 2080 Ti, в першу чергу виробництва самої NVIDIA, стали скаржитися на проблеми: артефакти, відключення зображення і зависання відеокарт. Передбачається, що така поведінка прискорювачів викликана якимись дефектами GDDR6-пам’яті. Спочатку NVIDIA намагалася зам’яти справу по-тихому і запропонувала замінити постраждалим прискорювачі в приватному порядку, стверджуючи, що брак стосується лише невеликої частини карт з першої партії. Але тепер виявилось, що проблема серйозніша.

З офіційного магазину NVIDIA відеокарти GeForce RTX 2080 Ti FE просто зникли, і придбати їх більше неможливо. Старша доступна для покупки в даний час відеокарта — GeForce RTX 2080, а GeForce RTX 2080 Ti не значиться в списку, хоча зазвичай, коли на складі NVIDIA карти закінчуються, компанія не прибирає їх з прайс-листа, а пропонує оформити попереднє замовлення.

З цього можна зробити висновок, що проблема з GeForce RTX 2080 Ti FE дійсно серйозна, або ж NVIDIA вирішила не продавати більше свої GeForce RTX 2080 Ti Founders Edition сумнівної якості та зайнятися редизайном плати, який потребуватиме додаткового часу.