У Huawei Mate 20 найкраща автономність серед флагманів нинішнього року

Навколо Huawei Mate 20 немає такого галасу, який буває навколо iPhone, Samsung Galaxy S9 або навіть апаратів Google Pixel 3, але його можна вважати недооціненим смартфоном. Наявність в смартфоні чіпа на 7 нм техпроцесі дозволяє показати достойні результати серед конкурентів на Android. Крім того, тут пропонується велика батарея 4000 мАг і не дуже вибагливий екран LCD.

Що все це дає на виході? Результати досить вражаючі. Автономність Huawei Mate 20 значно перевершує всіх інших флагманських конкурентів 2018 року. Тести порталу Phonearena показали результат 14 годин 26 хвилин. Для порівняння, на другому місці iPhone XR з результатом 11 годин 1 хвилина.

Час роботи

У щоденній роботі це означає, що заряджати Huawei Mate 20 може знадобитися не частіше разу на два дні. Більшість флагманів не можуть похвалитися більш ніж одним днем ​​роботи без розетки.

Час підзарядки

Ба більше, в плані швидкості підзарядки Mate 20 також показує блискучий результат. Від нуля до 100% смартфон заряджається за 1 годину 38 хвилин. Найближчими його конкурентами є LG G7 і Galaxy S9 з результатом 1 година 47 хвилин.