Прототипи Asus Zenfone 6 показали на фото та відео

Рівно тиждень тому в Мережі з’явилися живі фото прототипів смартфонів лінійки Asus Zenfone 6, і ось зараз знову Zenfone 6, і знову на живих фото, і навіть в коротенькому відеоролику.

На цей раз на фото відсутня модель з краплеподібним вирізом в центрі екрану, як немає і версії з потрійною камерою. Один з варіантів смартфона можна взагалі назвати абсолютно звичайним — традиційний прямокутний виріз у верхній частині по центру, здвоєна камера в кутку і сканер відбитків посередині задньої панелі.

А ось другий варіант цікавіший: краплеподібний виріз зміщений різко праворуч, основна камера об’єднана зі сканером відбитків пальців в єдиний блок.

Правда, може статися, що саме в цьому випадку сканер відбитків інтегрований в екран, а «темна пляма» під другим об’єктивом ззаду — не що інше, як лазерний помічник автофокусу.

В обох варіантах присутні порт USB-C і роз’єм для навушників. А ось експеримент з оформленням решітки гучномовця у вигляді двох дрібних сіточок з одного боку виглядає цікаво.

Джерело, на жаль, нічого не говорить про характеристики Zenfone 6, але зазначає, що смартфон дебютує в наступному році на виставці MWC 2019.