Покупці комп’ютерів Mac подали проти Apple груповий позов

Адвокати Hagens Berman повідомили про подачу групового позову проти компанії Apple в США. У позовній заяві стверджується, що в останніх моделях комп’ютерів iMac, MacBook 12 і MacBook Pro присутній дефект дисплея, який не був визнаний виробником.

Проблема полягає в поганій герметизації корпусу, через що під рамку дисплея і нижню кришку потрапляє пил. І якщо невеликі скупчення бруду на материнській платі не так страшні, то на екрані з’являються великі плями, які не можна самостійно усунути.

Крім поганої проклейки гумових вставок між рамкою і матрицею, компанія не встановила спеціальні фільтри на вентиляційних отворах комп’ютерів. Apple не визнає проблему, а користувачів які звернулися до авторизованого сервісу чекає лише одна відповідь — тільки платний ремонт. За словами постраждалих власників комп’ютерів, в сервісному центрі з них взяли понад 500 доларів.

У груповому позові користувачі вимагають від Apple грошову компенсацію за «неповноцінні пристрої», а також додаткові стягнення «за завищену вартість комп’ютерів, які не відповідають рекламі».