Microsoft може видалити старий мікшер гучності з Windows

У 2015 році Microsoft почала вкрай повільний і затяжний процес міграції елементів класичної «Панелі управління» в новий додаток «Настройки». З кожним новим релізом операційної системи Windows 10 Панель управління позбавляється частини функцій, які тепер доступні в більш сучасному вигляді (іноді в погіршеному, іноді в покращеному), оптимізованому для сенсорного введення. Схоже, що наступним класичним куточком системи, який перманентно переїде в «Настройки», стане старий аудіомікшер.

Тут варто сказати, що в Windows 10 вже давно є два мікшери гучності, що дозволяють роздільно управляти рівнями гучності в додатках. Один з них класичний — він викликається з контекстного меню правим кліком по іконці гучності.

Інший вже більш сучасний, розташований в «Настройках» у важкодоступному для користувача місці.

Годі й казати, що користувачам подобається більше звичний класичний мікшер (силу звички не можна недооцінювати). Його можна знайти швидше, а також він більш зрозумілий у використанні. Microsoft вирішила змінити це.

Користувачі помітили, що на останній інсайдерській збірці розробники змінили принцип роботи посилання на мікшер в контекстному меню іконки гучності. Замість класичного мікшера вона тепер відкриває новий розділ управління звуком в Настройках.

Що ви думаєте про ці зміни в системі управління звуком всередині Windows 10? Розкажіть про це в коментарях.