Microsoft анонсувала редизайн іконок Office

Microsoft сьогодні анонсувала редизайн іконок своїх офісних додатків Office, які в поточному вигляді існують вже п’ять років. Вперше плоскі іконки Office з’явилися з релізом Office 2013, коли Microsoft переходила на Metro-дизайн у своїх продуктах і операційних системах. Тепер прийшов час нового, більш сучасного набору.

Більш стильні та сучасні іконки уособлюють недавні зміни, що з’явилися в наборі офісних додатків.

Еволюція логотипу Word

У новому дизайні Microsoft хотіла знизити акцент на букві, що представляє додаток, але при цьому зберегти впізнаваність бренду і звернути увагу користувача на символ. Можна сказати, що дизайнерам вдалося досягти мети, оскільки логотип тепер складається з окремих панелей, але при цьому залишається миттєво впізнаваним, що дуже важливо для мільйонів користувачів, котрі щодня використовують додатки Office. Skype і OneDrive залишилися в цілому такими ж, але їх зовнішній вигляд тепер більш сучасний і стильний.

Microsoft стверджує, що ретельно продуманий дизайн нових іконок шанує спадщину Office і вітає майбутнє. На жаль, поки що немає інформації про те, коли оновлені іконки будуть доступні всім користувачам.

Що ви думаєте про новий дизайн іконок Office, який буде незабаром використовуватися повсюдно? Розкажіть про це в коментарях.