LG може випустити смартфон з 16 камерами

На початку були стільникові телефони зовсім без камер. Тепер стандартом стала наявність подвійної основної камери. Цього року з’явилися смартфони з трьома і навіть чотирма основними камерами. Гонка гігагерц і кількості ядер в процесорах закінчилася, але починається нова. Раніше користувачі жартували в коментарях з приводу кількості камер на майбутніх смартфонах, але жарти можуть стати реальністю.

Чутки стверджують, що Nokia розробляє смартфон з 5 камерами. Здавалося, що це багато. Останній патент LG каже, що зовсім небагато. Там мова йде про 16 камер на спинці смартфона.

Новий отриманий в США патент свідчить, що 16 камер на зворотному боці будуть володіти різною фокусною відстанню і характеристиками. Також в патенті описується, як можна буде використовувати ці камери.

Наприклад, за одним натисканням на кнопку вони всі можуть фотографувати одночасно і потім можна вибрати фотографію, яка вам сподобається більше за інші. Це можуть бути ландшафтні знімки, ширококутні, з наближенням зображень і т.д. Сучасні смартфони вміють знімати сотні фотографій за секунди, тому при такій кількості камер їх буде вже тисячі.

Також подібне поєднання камер значно поліпшить сприйняття глибини зображення. Це підвищить якість симуляції в портретних знімках і якість зміни фокусу після зйомки.

LG у своїх смартфонах чимало експериментувала з різними камерами, так що від цього виробника цілком можна чекати такого повороту подій.