Користувачі почали скаржитися на деактивацію Windows 10

Сьогодні користувачі раптово виявили, що їх операційні системи позбулися ліцензії. При цьому мова йде не про піратські варіанти активації, а про легально активовані версії Windows 10. Коли потерпілі користувачі почали брати в облогу техпідтримку Windows, на офіційних форумах опублікували відповідь компанії.

Ми знаємо про виявлені проблеми з активацією Windows. Це відбувається в Японії, Кореї, Америці та інших країнах по всьому світу. На жаль, зараз спостерігаються тимчасові несправності на серверах активації Microsoft, через що у деяких користувачів може з’явитися повідомлення про збій активації операційної системи. Наші інженери працюють над вирішенням проблеми і планують виправити все протягом двох робочих днів.

Передбачається, що проблема торкнулася в основному користувачів, чия ліцензія мігрувала з Windows 7 або Windows 8.1 на Windows 10, хоча знайшлися і ті, у кого злетіла вбудована OEM-ліцензія на Windows 10.

Якщо ви входите в їх число, не поспішайте встановлювати заново Windows або змінювати редакцію. Microsoft рекомендує просто проігнорувати повідомлення про збій активації й дочекатися рішення з боку серверів компанії Microsoft. Все повинно повернутися на свої місця в найближчі кілька днів, протягом яких ваш комп’ютер буде працювати точно так само, як і раніше.