Google покращила безшовне з’єднання Bluetooth-аксесуарів та смартфонів на ОС Android

Функція Fast Pair, що забезпечує безшовне сполучення Bluetooth-аксесуарів зі смартфонами під управлінням Android 6.0 і новіше, буде синхронізувати дані про раніше підключені пристрої в рамках одного облікового запису Google, повідомляє The Verge з посиланням на офіційних представників пошукового гіганта. Завдяки цьому користувачі сумісних смартфонів зможуть передавати з’єднання на інший апарат, звівши маніпуляції з підключення бездротових навушників або гарнітури до мінімуму.

Спочатку функція Fast Pair була представлена ​​як відповідь Google на безшовне підключення, яке забезпечували AirPods. Правда, на відміну від рішення Apple, сумісного з усіма фірмовими смартфонами, розробка Google була ексклюзивно доступною тільки власникам апаратів лінійки Pixel. Однак, з плином часу розробникам пошукового гіганта вдалося адаптувати функцію безшовного сполучення для старіших пристроїв, в тому числі під управлінням Android 6.0.

Поточне оновлення Fast Pair, що зберігає інформацію про підключення, дозволяє уникнути зайвих дій щодо повторного сполучення, включаючи сповіщення про згоду на підключення.

Джерело інформації: theverge