Destiny 2 роздають безкоштовно для PC

Activision вирішила відсвяткувати реліз гри Destiny 2 на ПК несподіваним атракціоном щедрості. До 18 листопада всі бажаючі можуть отримати Destiny 2 абсолютно безкоштовно. При цьому мова йде не про декілька днів безкоштовного завантаження гри, а про можливість перманентно залишити Destiny 2 в своїй колекції. Вам треба лише створити обліковий запис в battle.net (якщо у вас його ще немає) і додати гру в колекцію. Також з безкоштовною копією гри йде додатковий подарунок для всіх гравців.

До складу безкоштовної до 18 листопада версії Destiny 2 входить основний контент гри і восьмигодинна кампанія з можливістю прокачування до 20 рівня. Також у вас буде доступ до рейду Leviathan і мультиплеєрного режиму Crucible. Якщо ви захочете отримати доступ до розширення Forsaken, який вийшов у вересні цього року, доведеться вже платити розробникам дзвінкою монетою.

Останнє людське Місто впало під натиском величезної армії Гоулі, командира жорстокого Червоного Легіону. Гоулі позбавив Вартових Міста їх здібностей, а жителів змусив тікати. У пошуках нової зброї і потужних бойових здібностей ви вирушите в мандри по загадкових незвіданих світах нашої Сонячної системи. Щоб знищити Червоний Легіон і кинути виклик Гоулі, ви повинні зібрати героїв людства з усіх куточків системи, виступити єдиним фронтом і повернути свій дім.

Destiny 2 — це фантастичний бойовик, який представляє собою грандіозну подорож по Сонячній системі. Захоплююча сюжетна кампанія, світ з безліччю персонажів, боротьба за наш спільний дім. Боріться разом з друзями в різних режимах спільної гри або ж киньте виклик гравцям в напружених мережевих сутичках.

Завантажити Destiny 2 на ПК. Безкоштовно до 18 листопада.