Xiaomi Mi 6S з Android 9.0 Pie і Snapdragon 835 протестований в Geekbench

Навесні 2017 року компанія Xiaomi представила флагманську модель Mi 6, яка отримала чіпсет Snapdragon 835 і подвійну камеру. Сьогодні в бенчмарку Geekbench тест на продуктивність пройшов ще один смартфон китайської компанії, оснащений процесором Qualcomm Snapdragon 835, причому девайс був протестований двічі з інтервалом в 20 хвилин.

Називається модель Xiaomi Mi 6S. Спершу результат смартфона в однопотоковому режимі склав 1830 балів, а в багатопотоковому — 6944 бали. Після проходження тестування вдруге показники смартфона трохи змінилися. Так, в режимі Single-Core він зміг набрати 1747 пунктів, а в Multi-Core — 7039 пунктів.

Крім мобільної платформи стало відомо, що Xiaomi Mi 6S працює під управлінням операційної системи Android Pie і містить на борту 6 Гб оперативної пам’яті. Більше інформації про таємничий смартфон виробника з Піднебесної немає.

Можливо, більше деталей про телефон стане відомо 15 жовтня. У цей день компанія Xiaomi планує анонсувати флагманський смартфон-слайдер Mi MIX 3 і пристрій під назвою Mi Note 4.