У Chrome можна буде миттєво відправляти сторінки на інші пристрої

До складу мобільної версії Microsoft Edge для Android і iOS входить цікава функція, що дозволяє відправити поточну вкладку на комп’ютер і миттєво відкрити її у вікні Microsoft Edge. Схоже, що таку ж функцію розробники планують додати в Google Chrome. Про це стало відомо з нової інформації в Chromium, де описується можливість під назвою “self-share prototype” для відправки поточної вкладки самому собі. В описі зазначено, що ця функція дозволяє користувачеві відправити вкладку з Android-пристрою в Google Chrome на синхронізованому комп’ютері.

Google Chrome вже має функцію синхронізації вкладок між підключеними пристроями, але “Self-share” може послужити додатковим і швидшим способом відправки сторінки з мобільного пристрою на комп’ютер. Замість того, щоб чекати синхронізації історії і всіх вкладок, ви миттєво відправляєте сторінку в Chrome на ПК. Хоча більш докладної інформації про цю можливість поки немає, можна припустити, що вона буде працювати точно так само, як і в Microsoft Edge. Користувачеві досить натиснути на кнопку відправки, вибрати комп’ютер-одержувач і дочекатися завантаження сторінки на ПК.

Self-share буде доступна на Android в розділі експериментальних функцій під прапором chrome: //flags#enable-self-share. Хоча згадується тільки Android, логічно зробити висновок, що така ж можливість буде доступна і на iOS-версії Chrome. Буде дуже цікаво подивитися, наскільки добре буде працювати відправка вкладок між пристроями і порівняти її з аналогічною в Microsoft Edge.