Скарги на роботу новеньких Pixel продовжуються

Продажі новеньких Google Pixel 3 і Pixel 3 XL стартували буквально кілька днів тому, а перші власники флагманів вже встигли виявити неприємні проблеми.

Однією з найпомітніших виявилось “небажання” додатка камери зберігати зроблені знімки, а в деяких випадках камера взагалі повільно працює.

Серед інших проблем були: приглушений звук фронтальних стереодинаміків, або ж відсутність високих частот; незбалансованість звучання динаміків у Pixel 3 XL; некоректна робота мікрофона при записі звуку під час відеозйомки; з адаптером USB Type-C на 3,5 мм теж не все в порядку, він час від часу «втрачає» звук, відключаючись з різними інтервалами; були навіть неприємності з швидкою розрядкою акумулятора молодшої моделі Pixel — у деяких користувачів повна розрядка смартфона відбувається всього за три години.

Втім, відомості про численні проблеми на цьому не закінчуються, і чергова інформація про збої в нових флагманських смартфонах Google Pixel 3 і Pixel 3 XL продовжує накопичуватися в Мережі.

Наразі з’явилися повідомлення про проблеми з управлінням пам’яттю.

У Pixel 3 використовується 4 Гб оперативної пам’яті, як і у їхніх попередників — торішнього Pixel 2 і оригінального Pixel. Проте, саме у Pixel 3 з’явилися проблеми з багатозадачністю.

Деякі користувачі скаржаться, що у фоновому режимі активними залишаються не більше трьох додатків одночасно. У інших додатки постійно потрібно запускати заново. У третіх — кожен раз, коли вони роблять знімок, додаток в фоні закривається.

Багато користувачів у відгуках на Reddit висловлюються, що Pixel 3 повинні були оснастити 6 або навіть 8 Гб оперативної пам’яті. Інші дотримуються думки, що проблема лежить в системі управління живленням, яка використовується в новій операційній системі Android 9.0 Pie. Функція Adaptive Battery вивчає звички користувача і відразу закриває додатки, які використовуються рідко.