Samsung може випустити власного конкурента відомих ігрових смартфонів вже в кінці осені

Схоже, компанія Samsung готує не лише смартфон з фронтальною камерою під екраном, але і займається розробкою власного ігрового ґаджета. Перші чутки про нього з’являлись ще кілька місяців тому, а зараз їх починають підтверджувати інсайдери в Twitter.

Як раніше, так і тепер подейкують, що це буде новинка серії Galaxy A з топовим процесором Snapdragon 845, 8 Гб оперативної пам’яті і 128 Гб флеш-пам’яті з можливими варіаціями на 64 Гб та 256 Гб. Смартфон повинен буде володіти великим акумулятором ємністю близько 4000 мАг, операційною системою Android 8.1 Oreo і рідинною системою охолодження, як у Galaxy Note 9.

За зовнішнім виглядом він, швидше за все, буде схожим на нещодавні Galaxy A7 і Galaxy A9 зі скляним корпусом і плоским екраном Infinity Display.

Щодо реальної появи смартфона, то не виключено, що Samsung може представити його ще в цьому році, в кінці листопада, якраз до різдвяного сезону продажів.

Якщо такий ґаджет і з’явиться, то компанія імовірно бажає скласти конкуренцію вже існуючим на ринку ігровим смартфонам компаній Razer, Xiaomi, Nubia, Asus і Huawei.

Джерело інформації: phonearena