Перші враження користувачів від iPad Pro 2018

Журналісти з усього світу вже встигли ознайомитися з новими iPad Pro 2018-го року і поспішають поділитися першими враженнями від новинки.

Зібрали найцікавіше.

1. MacStories


Нові iPad Pro вводять нас в нову еру дизайну і функціональності iPad. Це по-справжньому портативний комп’ютер, який можна використовувати як на дивані, так і на столі: з бездротовими аксесуарами і ґаджетами на USB-C.

Комп’ютер, на якому можна запускати ігри, додатки для написання заміток, Photoshop і багато іншого.

Схоже, що Apple взяла кращі аспекти iPhone X і застосувала їх для переосмислення сучасного портативного комп’ютера у вигляді iPad.

Новий iPad Pro виглядає дійсно вражаюче. Зменшений розмір, більш легкий корпус і дисплей від краю до краю. Склалося відчуття, ніби я тримаю найбільший iPad в найменшому і найзручнішому форм-факторі.

Залишу враження до повноцінного огляду, але зараз я можу сказати точно, що Apple вдалося зробити планшет ще легше і портативніше. Я закохався в нього з першого погляду.

2. Mashable


Моє перше враження від нового iPad Pro: ХОЧУ. У мене не було причин оновлюватися з перевіреного iPad Air 2, особливо після того, як iOS 12 дала йому нове життя. Але через чотири роки Apple нарешті дала мені достатньо підстав для покупки нового iPad.

Я не впевнений, що він може замінити навіть 12-дюймовий MacBook, MacBook Air, 13-дюймовий MacBook Pro 2013 року, або будь-який ноутбук під керуванням Windows 10, типу відмінного Surface Laptop 2, але я схвильований. Це сильний поштовх у правильному напрямку.

Інша справа — ціна. Яка починається з $799 за 11-дюймовий iPad Pro з 64-ГБ пам’яті. Це велика сума грошей і це навіть більше, ніж коштували попередні iPad.

Ціна буде величезним питанням для багатьох людей, яким не потрібна продуктивність iPad Pro. Якщо ви просто використовуєте iPad для перегляду контенту в Інтернеті, прокрутки Twitter або перегляду відео, будь-якого більш дешевого iPad буде цілком достатньо.

Нові iPad Pro дійсно для професіоналів або креативних дизайнерів, де є реальна цінність у витрачанні великих грошей на потужний пристрій.

3. ZDNet


У руці обидва планшета (11 “і 12.9”) лежали дуже збалансовано, вони вже не такі громіздкі. Дисплей Liquid Retina, такий же чіткий і різкий, яким був на минулих iPad.

Face ID на нових iPad Pro працює у всіх орієнтаціях. Я бачив, як співробітник Apple розблокував планшет, повертаючи його кожною з чотирьох сторін.

Апаратне забезпечення надзвичайно вражає, воно дуже потужне, але все-таки зав’язано на програмному забезпеченні. Так, Adobe випустить «повноцінний» Photoshop в 2019 році, і це хороший старт, але користувачам iPad Pro потрібно більше. І якомога швидше.

4. ArsTechnica


iPad Pro перейшов з пропрієтарного порту Lightning на USB-C. Зверніть увагу, що це не Thunderbolt 3, як на нових Mac; це USB-C.

Дуже погано, що немає роз’єму для навушників. Але це питання ваших уподобань.

Apple також поліпшила Apple Pencil і смарт-клавіатуру. Apple Pencil тепер підключається до iPad Pro магнітно, і заряджається без дротів. Я помітив, що Олівець досить надійно «сидить» на корпусі планшета при звичайному використанні iPad.

Це велике поліпшення в порівнянні зі старим методом зарядки. Раніше вам доводилося підключати Apple Pencil до порту Lightning, і це виглядало кумедно.

У Apple Pencil також є деякі нові функції. Ви можете двічі торкнутися його боку, щоб перемикатися між інструментами Нотатки. Сторонні розробники також мають доступ до цієї функції.

Я все ще не впевнений, що це заміна для MacBook Pro, але можу уявити собі чимало користувачів ніші, які оцінять великий приріст.

5. Engadget


iPad Pro 2018 стає схожим на справжній комп’ютер завдяки бездоганному дизайну і новому процесору A12X Bionic. Цей дизайн здається величезним кроком вперед.

Частково це досягається завдяки новому екрану Liquid Retina, який ми вже бачили в iPhone XR. Але він зберіг ту ж високу роздільну здатність, що і в минулих iPad. А технологія ProMotion як і раніше дозволяє використовувати екран з частотою оновлення в 120 Гц.

Engadget ставить під питання видалення 3,5-мм аудіопорту. Apple явно дала зрозуміти, як круто було користуватися їх планшетами музичним професіоналам. Але як користуватися планшетом без аудіороз’єму?