Нові елементи Fluent Design для Windows 10 доступні в галереї XAML Controls

У 2017 році компанія Microsoft анонсувала Fluent Design System, раніше відому як Project Neon. На відміну від редизайнів Android і iOS, новий зовнішній вигляд Windows 10 і її додатків поступово змінювався від оновлення до оновлення. На конференції Build цього року розробники розповіли, що нового з’явиться в Fluent Design, тож тепер в додатку-галереї XAML Controls доступні нові ефекти і елементи управління.

Наприклад, анімація виділення кнопок та інших елементів управління в міру переміщення над ними курсора миші. Певний додатковий розвиток ефекту Reveal, який зараз доступний на актуальних збірках Windows 10, тільки на відміну від підсвічування новий ефект виділення збільшує елемент управління і сусідні об’єкти.

Також з’явився ефект «Connected animation». Це додаткова анімація відкриття об’єкта з різними параметрами, на кшталт ефекту «гравітації» (об’єкт немов випадає зі свого місця) або більш простого збільшення.

Розробники можуть ознайомитися з цими оновленнями в додатку XAML Controls Gallery, де також є зразки коду для використання ефектів і елементів управління у власних додатках.