MyTube, один з кращих сторонніх додатків для Windows 10, став безкоштовним протягом обмеженого часу

Якщо ви полюбляєте частенько переглядати відео на YouTube у Windows 10, можливо, ви захочете спробувати myTube. На сьогоднішній день — це, мабуть, один з найкращих додатків YouTube, що доступні в Microsoft Store завдяки програмі Windows 10, хоча це приклад сторонніх розробників без підтримки гіганта пошукової системи Google.

У myTube ви знайдете все необхідне для комфортного перегляду улюблених відео на YouTube та отримаєте дизайн виконаний по всіх новітніх канонах Windows 10. Ціна додатка становить 25 гривень, але сьогодні ви можете встановити його безкоштовно з магазину Microsoft Store.

myTube дуже красивий, і в ньому присутні деякі «кілер» функції, яких ви, можливо, не бачили на жодному сторонньому додатку YouTube на Windows 10. Програма вільна до 2 листопада — це означає, що у вас є близько 6 днів щоб безкоштовно встановити сторонній додаток YouTube.

На даний момент myTube доступний безкоштовно на пристроях Windows 10, включаючи комп’ютери та Xbox. Ви можете завантажити його у магазині Microsoft і повідомити нам свої думки в розділі коментарів нижче.

Джерело інформації: windowscentral