Microsoft випустила Surface Laptop в рожевому кольорі

В цьому році Microsoft вирішила освіжити свої комп’ютери не тільки внутрішньо, але й зовні. Для країн, де буде офіційно продаватися Surface, були представлені Surface Laptop 2 і Surface Pro 6 в строгому чорному кольорі. У Китаї новинки теж будуть продаватися, але там користувачі зможуть придбати собі додатковий ексклюзивний рожевий варіант (офіційна назва – Blush).

Старт продажів Surface Laptop 2 запланований на завтра. Покупцям буде доступний комп’ютер з восьмим поколінням процесорів Intel і від 8 Гб оперативної пам’яті в мінімальній комплектації. Microsoft заявляє, що нове покоління ноутбука до 85% швидше свого попередника. Хоча нутрощі зазнали суттєвих змін, а на вибір стала доступна нова опція в чорному кольорі, зовні комп’ютер залишився таким самим, як і перше покоління, представлене в травні 2017 року. Це також означає, що користувачам доведеться далі миритися з відсутністю USB-C портів.

Трохи дивно, що рожевий Surface Laptop 2 буде доступний тільки в Китаї. Комп’ютер виглядає дуже добре і його напевно оцінили б і в інших країнах, де цілком непогано продаються рожеві iPhone та iPad.

Як вам рожевий Surface Laptop 2? Розкажіть про це в коментарях.