Microsoft показала прототип контролера Xbox для смартфонів та планшетів

Розробники дослідницького підрозділу Microsoft показали оригінальний варіант розділеного контролера Xbox One, який кріпиться на дві сторони планшета або смартфона, а також має знімні механізми і покращений ергономічний хват з огляду на більш компактні мобільні пристрої. Така собі варіація на тему контролерів від Nintendo Switch.

Sony PlayStation Portable і Nintendo DS/Switch — це мобільні ігрові платформи, розробники яких обійшли обмеження сенсорного управління в іграх за рахунок фізичних елементів управління. Успіх Nintendo Switch є показником того, наскільки важливими є фізичні елементи управління в мобільному геймінгу. Ряд доступніших і недорогих продуктів дозволяє закріпити смартфон на геймпаді, але вони занадто громіздкі і не завжди зручні у використанні.

Робота над мобільним варіантом контролера Xbox One почалася ще в 2014 році, але на публіці її продемонстрували тільки зараз. Можливо, це якось пов’язано з анонсом Project xCloud, але поки що ми не знаємо, чи планує Microsoft випустити щось подібне. З огляду на те, що в магазинах Google Play Store і App Store з’явилося досить багато великих ігор, що вимагають повноцінного управління, можна припустити, що багато користувачів оцінили б появу подібного геймпада, гнучкість якого дозволяє використовувати його в парі з телефоном або планшетом без серйозних компромісів.

А що ви думаєте про описану в прототипі концепцію? Розкажіть про це в коментарях.