Microsoft допоможе відновити файли, втрачені через жовтневе оновлення Windows 10

Microsoft запевнила, що допоможе відновити файли, які зникли через встановлення жовтневого оновлення Windows 10. Для цього доведеться зателефонувати в службу підтримки.

Глава програми Windows Insider, Дона Саркар (Dona Sarkar) порадила тим, чиї дані виявилися стерті, перестати користуватися своїми комп’ютерами і зв’язатися з фахівцями Microsoft. Всі номери можна знайти на сайті компанії.

Якщо ви зіткнулися з проблемою зникнення файлів після встановлення жовтневого оновлення 1809, будь ласка, зателефонуйте на нашу лінію підтримки. У них є інструменти, які допоможуть все повернути. Ця збірка більше не доступна для завантаження вручну.

Дона Саркар, керівник програми Windows Insider

Проблема з’явилася ще до початку автоматичного розсилання оновлення, яке було заплановане на вівторок. Тому постраждали тільки ті, хто встановив апдейт вручну. Також частина користувачів не могла встановити оновлення через несумісність драйверів Intel або підключитися до інтернету. А у деяких стала швидко розряджатися батарея ноутбука через високе навантаження на процесор.