Adobe представила повноцінний Photoshop для iPad і випустила відеоредактор для блогерів

Компанія Adobe представила повноцінний додаток Photoshop CC для iPad, який стане доступним в 2019 році.

Фоторедактор для iPad отримає майже всі функції десктопної версії, включаючи підтримку PSD-файлів, шрифти, кисті, шари, маски і так далі. Користувачі зможуть почати роботу на комп’ютері і продовжити на планшеті, а також переносити роботи з Adobe Illustrator в Photoshop завдяки автоматичній синхронізації в Creative Cloud.

Adobe також випустила відеоредактор Premiere Rush CC, який представила в червні 2018 року. За допомогою програми можна редагувати і обробляти відео перед завантаженням на YouTube або в соціальні мережі.

Сервіс покликаний спростити роботу з відео на смартфонах і планшетах, компанія називає його редактором «все в одному». З його допомогою можливо редагувати сам файл (вирізати або переставляти фрагменти ролика), коригувати кольори зображення, додавати візуальні і звукові ефекти і так далі.

Поки що Premiere Rush доступний на комп’ютерах (Mac і Windows) і пристроях під управлінням iOS, версія для Android вийде в 2019 році.

У безкоштовній версії Premiere Rush користувач може створювати необмежену кількість проектів і експортувати три з них, а обсяг хмарного сховища обмежений 2 Гб. Версія без обмежень коштує від $9,99 в місяць. Якщо у користувача є оплачений додаток Premiere Pro CC або оформлена підписка All Apps, він отримає сервіс безкоштовно.

Джерело інформації: adobe