Xiaomi прокоментувала велику кількість реклами в прошивці MIUI

Компанія Xioami прославилася своєю ціновою політикою, вона пропонує смартфони та інші пристрої за дуже привабливими цінами. Не так давно Xiaomi заявила, що не збирається заробляти з продажу своїх товарів понад 5% від їх ціни.

Очевидно, що компанія знаходить нові способи заробітку, одним з яких є розміщення реклами в фірмовій оболонці MIUI. Як ми вже повідомляли, нещодавно користувачі MIUI почали скаржитися на те, що реклами стало занадто багато, причому вона з’являється не тільки в фірмових додатках, але і в деяких розділах меню налаштувань.

Компанія Xiaomi офіційно підтвердила цей факт і уточнила, що дана ситуація справедлива тільки для смартфонів, в яких використовується MIUI, але не для учасників програми Android One, до яких відносяться Xiaomi Mi A1, Mi A2 і Mi A2 Lite.

Реклама була і буде залишатися невід’ємною частиною стратегії Xiaomi, вона ж є ключовим компонентом бізнес-моделі компанії. У той же час ми будемо пропонувати варіанти відключення реклами і постійно покращувати наш підхід до відображення реклами, включаючи налаштування того, де і коли з’являються оголошення. Наша філософія полягає в тому, що реклама повинна бути ненав’язливою, а у користувачів завжди є можливість бачити менше рекламних пропозицій.

Джерело інформації: theverge