Власникам техніки Apple загрожує небезпечний HTML код

У Safari з'явиться індексація додатків

Дослідник в області IT-безпеки, Сабрі Хеддоуч, розповів про виявлену уразливість в коді iOS, watchOS і macOS. При спробі обробити кілька рядків CSS-коду в браузері Safari системи починають гальмувати, зависають і в підсумку перезавантажуються.

Код, який неминуче приводить до перезавантаження системи, являє собою кілька рядків на HTML з великою кількістю вкладених <div> і дуже сильним розмиттям заднього плану.

Імовірно, помилка захована в движку WebKit і викликає збій в роботі ядра, яке відключається і перезавантажує операційну систему.

Хеддоуч розмістив в Мережі посилання на “сайт-вбивцю” техніки Apple. Власникам iPhone, Apple Watch і комп’ютерів Mac не варто переходити за ним, якщо не хочете отримати завислий пристрій.

В ідеалі варто запам’ятати початок посилання і не переходити по ньому, якщо зустрінете таке в Мережі або отримаєте від знайомих “жартівників”.

https://cdn.rawgit.com/pwnsdx/ce64de2760996a6c432f06d612e33aea/raw/23f2faa0aad…

Користувачі пристроїв на інших операційних системах можуть спокійно погортати «нескінченний» сайт:

Apple вже знає про проблему і працює над її усуненням. Баг присутній у всіх версіях iOS (включаючи iOS 12 Golden Master), watchOS і macOS.