Microsoft повідомила, коли почнеться наступне велике оновлення Windows 10

Microsoft сьогодні підтвердила, що Windows 10 Redstone 5, наступний великий апдейт настільної операційної системи, вийде в жовтні 2018 року під ім’ям Windows 10 October 2018 Update. Хоча ніяких додаткових подробиць не було повідомлено, корпоративний віце-президент Microsoft Ерін Чапл (Erin Chapple) сказала на виставці IFA 2018 у Берліні, що більш докладна інформація буде представлена ​​найближчими тижнями.

Команда Windows в даний час завершує роботу над цим великим оновленням, найбільш очікуваним нововведенням якого для кінцевих користувачів має стати поява нового API DirectX Raytracing (DXR) в рамках DirectX 12. Він дозволить використовувати в іграх і 3D-додатках гібридну візуалізацію на основі традиційного растрування, доповненого трасуванням променів в реальному часі для більш якісного розрахунку освітлення.

«Я рада повідомити, що наше наступне функціональне оновлення для Windows буде називатися Windows 10 October 2018 Update, – зазначила пані Чапл. – У цьому оновленні будуть запропоновані нові функції і поліпшення для майже 700 мільйонів пристроїв під управлінням Windows 10, які допомагають людям максимально ефективно використовувати свій час. Ми розповімо більше про оновлення в найближчі тижні».

Згідно інформації від WindowsCentral, фінальна RTM-збірка Windows 10 версії 1809 запланована до виходу 25 вересня. Учасники програми тестування Windows Inside можуть отримати RC-збірку вже 14 вересня, і після усунення виявлених помилок і недопрацювань повинна бути випущена вже остаточна RTM-версія. Так чи інакше, сили розробників Microsoft вже поступово перерозподіляються на наступну велику версію ОС з кодовим ім’ям 19H1, запуск якої намічений на весну наступного року.

Джерело інформації: windowscentral