iPhone XS і XS Max перевірили на міцність при падінні з різної висоти

Під час презентації нових iPhone представник Apple заявив зі сцени, що екран і задня панель смартфонів виконані з найміцнішого скла, яке коли-небудь використовувала компанія. А YouTube-блог TechSmartt вирішив перевірити, чи дійсно iPhone XS і XS Max стійкіші до падінь, ніж торішній iPhone X.

Дроп-тест проводився за трьома рівнями складності: падіння з висоти одного, двох і трьох метрів. Автори ролика не надавали прискорення вільного падіння пристроям — вони просто дозволяли їм випасти з руки.

Рівень 1: висота близько одного метра. Жоден з трьох смартфонів не отримав серйозних ушкоджень — рамка і скляні панелі вкрилися непомітними подряпинами.
Рівень 2: висота близько двох метрів. Без пошкоджень залишився тільки iPhone XS. Розбитий екран торішнього iPhone X покрився щільною сіткою, а у iPhone XS Max дисплей тріснув в кутку.
Рівень 3: висота близько трьох метрів. iPhone X дісталася тріщина на задній кришці, iPhone XS знову залишився цілим, а iPhone XS Max отримав сильно розбитий екран.

Також в TechSmartt відзначили, що сталева рама iPhone XS і XS Max стала міцнішою, ніж у iPhone X, і майже не пошкоджується при падінні з будь-якої висоти — це стосується як сірого, так і золотого варіантів.

Звичайно, у вашому випадку все може трапитися інакше. Все безпосередньо залежить від того, як впаде смартфон і чи буде він прикритий будь-який захистом. При цьому не можна заперечувати, що iPhone XS і XS Max дійсно отримали більш міцне скло. У сукупності з товстим чохлом повинні вийти дуже живучі ґаджети.