Google розсекретила важливі нововведення Google Pixel 3 до презентації

У Мережі з’явилася нова добірка цікавої інформації про смартфони Google Pixel 3 і Pixel 3 XL, що поки не представлені виробником офіційно. Команда ресурсу MySmartPrice поділилася отриманими прес-матеріалами.

Рендери і відео підтверджують, що смартфони працюють під управлінням стокового Android 9 Pie прямо з коробки, включаючи нове управління на базі жестів за замовчуванням.

Як і торішні Pixel 2 і Pixel 2 XL, нові смартфони отримають функцію Active Edge, яка дозволяє відкрити голосовий помічник Google Assistant, стиснувши пристрій. Також для стиснення можна призначити й іншу функцію. Ще одна апаратна можливість — ввімкнення дисплея після натискання на нього і запуск камери за подвійним натисненням на кнопку живлення. Подвійний поворот кисті призведе до перемикання між фронтальною і основною камерами.

Компанія Google планує представити нові смартфони Pixel на заході 9 жовтня в Нью-Йорку. За попередньою інформацією, смартфони Pixel 3 від Google будуть виконані в модному зараз безрамковому дизайні.