Бета-версія прошивки EMUI 9 доступна всім бажаючим

Компанія Huawei анонсувала EMUI 9, свіжу версію фірмової оболонки на базі операційної системи Android 9.0 Pie. Фінальна версія прошивки буде випущена одночасно зі смартфонами Huawei Mate 20 в жовтні, але користувачі деяких смартфонів Huawei і Honor можуть встановити бета-версію.

За словами компанії, вона прагнула зробити оболонку «простою, зручною та логічною». Зміни включають новий менеджер паролів з автозаповненням з використанням верифікації за відбитками пальців або особою користувача. Кількість пунктів у меню налаштувань знизилося майже на сотню до 843.

З’явилися нові жести управління для навігації, багатозадачності і відкритий помічник на базі системи штучного інтелекту. Покращена технологія графічного прискорення GPU Turbo 2.0 знижує час реакції на дотики на 36%.

Бета-версія EMUI 9 на базі Android 9.0 Pie доступна для користувачів смартфонів Huawei Mate 10, Mate 10 Pro, Huawei P20, Huawei P20 Pro, Honor 10, Honor View 10 і Honor Play. Щоб взяти участь в тестуванні, треба зайти за посиланням нижче.

Джерело інформації: huawei