За допомогою iOS 12 beta 5 викрито зовнішність майбутнього iPad Pro

З появою iPhone X у новому дизайні, логічно очікувати, що Apple в цьому році кардинально змінить і конфігурацію своїх планшетів iPad. Один з розробників знайшов в надрах iOS 12 beta 5 піктограму нового планшета, яка практично викрила його зовнішній вигляд, аналогічним чином раніше було підтверджено і зовнішність iPhone X задовго до його офіційного релізу.

На піктограмі представлений iPad Pro, який, на відміну від моделей попередніх поколінь, володіє мінімальними рамками навколо дисплея, не має фізичної кнопки Home на фронтальній панелі. Крім того, відсутній характерний для iPhone X виріз в дисплеї – імовірно, виробник розмістив апаратний комплекс з технологією розпізнавання осіб у верхній рамці.

Загалом, iOS 12 beta 5 виявилася інформативною збіркою майбутньої операційної системи. В її коді вдалося виявити відсилання до iPhone 9 з двома SIM-картами, до особливостей інтерфейсу 6,5-дюймового iPhone X Plus, а також підтримки iPad Pro майбутнього покоління технології розпізнавання осіб за допомогою інтерфейсу Face ID.