В Geekbench з’явилися результати тестування Snapdragon 850

Коли компанія Qualcomm анонсувала мобільний процесор Snapdragon 850 на виставці Computex цього року, вона обіцяла приріст продуктивності на 30% в порівнянні зі Snapdragon 835 для ноутбуків. Це було б непогано, оскільки пристрої на Windows 10 на ARM не можуть похвалитися високою швидкістю роботи.

Перші результати тестів показують, що ця обіцянка може бути не виконана. У Geekbench був виявлений невідомий пристрій виробництва Lenovo на новому процесорі. Там його порівнювали з ноутбуком Asus NovaGo. Перевага у Lenovo є, але не така велика, як хотілося б.

Головна різниця в одноядерній продуктивності, де Lenovo набрав 2263 бали. Це на 25% краще в порівнянні з 1802 балів у NovaGo. До 30% не вистачило зовсім трохи. Однак, в багатоядерному тесті Snapdragon 850 набрав 6947 балів проти 6473 бали у Asus. Це означає різницю всього в 7,3%.

Поки це ранні результати, Qualcomm і Microsoft ще можуть встигнути оптимізувати процесор і «вичавити» з нього більше. Характеристики пристрою Lenovo невідомі; можливо, якісь його параметри могли знизити продуктивність. У будь-якому випадку, радикального збільшення швидкості чекати не доводиться.