Популярний клієнт myTube отримав підтримку Timeline і багато інших нових можливостей

Популярний UWP-клієнт myTube, Який є неофіційнім YouTube-клієнтом, отримав чергове масштабне оновлення. Головною особливістю клієнта є те, що розробники не забувають оновлювати свій клієнт для мобільної платформи Windows 10 Mobile.

myTube один з кращих у своєму роді клієнтів. Цей чудовий додаток пропонує велику кількість передових можливостей, а з приходом версії 3.3 їх стало ще більше. Оновлення доступне для Windows 10-комп’ютерів, смартфонів і навіть Xbox.

Головною зміною версії 3.3 стала функція «Кімнати», яка дозволяє різним користувачам дивитися один ролик одночасно з різних пристроїв і ділитися враженнями від перегляду відео. Поки що ця можливість знаходиться в стані бета-версії, тому користувачі можуть зіткнутися з багами і нестабільністю.

Також в додатку тепер є приватний режим, за допомогою якого ви зможете дивитися ролики, не залишаючи при цьому ніяких слідів в історії вашого облікового запису. Крім того, myTube тепер підтримує всі мови сервісу і режим «театр», в якому відео заповнює вікно програми, але не переходить в повноекранний режим. Багатьом також буде приємно дізнатися про появу підтримки Windows Timeline, так що переглянуті відео можна буде знайти всередині тимчасової шкали Windows 10. Інші невеликі зміни включають в себе можливість закріпити окремі відеоролики на меню Пуск, підтримку ефекту Reveal, оновлений розділ з історією (тепер там відображається історія плейлистів) і так далі. На Xbox One з’явилася можливість переключитися між інтерфейсом для ТБ та для ПК. В останньому випадку в розпорядженні користувача також з’явиться курсор миші.

Джерело інформації: windowscentral