Нове відео з Google Pixel 3 XL показало величезний дисплей флагмана

У Мережі з’явилося нове відео з неанонсованим смартфоном Pixel 3 XL. Ролик опублікував техно-блогер Іван Лучков на своєму каналі Telegram.

Ролик відкрив цікаві подробиці про смартфон. Так, запущений на ньому бенчмарк показав діагональ 6,7 дюйма, замість очікуваних раніше 6,2 дюйма. Роздільна здатність складає 1440×2960 пікселів при щільності 494 ppi. Також відзначаються камери на 12 Мп і 8 Мп, процесор Qualcomm Snapdragon 845, 4 Гб оперативної і 64 Гб вбудованої флеш-пам’яті, а також акумулятор на 3430 мАг. Смартфон працює на свіжій операційній системі Android 9.0 Pie прямо «з коробки».

Згідно з більш ранніми витоками, смартфони Pixel 3 від Google будуть виконані в модному зараз безрамковому дизайні. Pixel 3 отримає 5,3 – дюймовий дисплей без вирізу, а Pixel 3 XL – 6,2-дюймовий екран з вирізом в стилі iPhone X.

В минулому році смартфони Pixel 2 розчарували багатьох своїм «старомодним» дизайном, коли на ринку вже з’явилися безрамкові моделі. При цьому представники Google підтверджували, що розробка подібних моделей в компанії ведеться.

Джерело інформації: t.me