Наступний Google Pixel розчарує об’ємом пам’яті

У базі даних бенчмарка Geekbench виявилися результати тестування флагманського смартфона Google Pixel 3 XL, що поки не був представлений офіційно.

Згідно з даними бенчмарка, Google Pixel 3 XL працює під управлінням операційної системи Android 9 і оснащений всього 4 ГБ оперативної пам’яті. В принципі, це непогано, але більшість флагманів 2018 року оснащуються як мінімум 6 ГБ оперативної пам’яті. 6 ГБ можуть похвалитися навіть кілька смартфонів середнього рівня, включаючи ASUS ZenFone Max Pro M1 і Xiaomi Redmi Note 5 Pro. Втім, не можна виключати варіант, що передбачена і більш передова модель Google Pixel 3 XL з 6 ГБ RAM.

Згідно з більш ранніми витоками, смартфони Pixel 3 від Google будуть виконані в трендовому безрамковому дизайні. Pixel 3 отримає 5,3-дюймовий дисплей без вирізу, а Pixel 3XL – 6,2-дюймовий екран з вирізом в стилі iPhone X. В минулому році смартфони Pixel 2 розчарували багатьох своїм «старомодним» дизайном, коли на ринку вже з’явилися безрамкові моделі . При цьому представники Google підтверджували, що розробка подібних моделей в компанії ведеться.