Motorola планує док-станцію у вигляді Moto ModBook

Ще в далекому 2011 році компанія Motorola спробувала перетворити смартфон в ПК за допомогою док-станції Lapdock, але ця ідея випередила свій час. На той момент продуктивність смартфонів була занадто малою, ОС Android була недостатньо оптимізована і їй не вистачало гнучкості. А зараз ми бачимо чергову спробу виробників надати користувачам смартфонів досвід ПК при необхідності.

Судячи з усього, друга спроба буде і у Motorola. Інсайдер Еван Бласс опублікував скріншот інтерфейсу, який нібито має відношення до пристрою Moto ModBook. Як можна зрозуміти з назви, це буде модуль для смартфонів Moto Z. Також з цієї ж назви можна припустити, що мова йде не про док-станцію на зразок Samsung DeX, а про ґаджет на зразок того самого Lapdock.

Правда, є ймовірність, що проект буде скасований або ж перенесений на невизначений термін. Справа в тому, що випускати подібний пристрій саме зараз навряд чи має сенс, адже Lenovo обіцяла зберігати сумісність модулів протягом трьох поколінь смартфонів Moto Z і вона обіцянку виконала. Велика ймовірність, що в наступному році компанія перегляне концепцію модулів або ж взагалі від них відмовиться.