Motorola готує смарт-колонку з фірмовим голосовим асистентом

Бренд Motorola, що входить до складу китайської Lenovo, готується до презентації власної смарт-колонки для розумного будинку. Пристрій буде працювати на основі фірмового голосового помічника, що нагадує за своїми можливостями Google Assistant і Amazon Alexa.

Зовні пристрій схожий на Google Home, а за формою і габаритами в точності копіює HomePod. Корпус колонки виконаний з пластика, а сірі вставки з тканини:

Голосовий помічник, вбудований в новинку Motorola, вміє зачитувати останні новини, розповідати про погоду і курси валют, а також встановлювати будильник, таймер і нагадування. Крім того, за допомогою нього можна ввімкнути музику, знайти інформацію в інтернеті або зателефонувати за номером з телефонної книги.

Пристрій має дитячий режим, при активації якого фільтруються пошукові запити і з’являються пропозиції зі спеціальним контентом, наприклад, казками або веселими мелодіями. Також колонка може взаємодіяти з компонентами розумного будинку. Є модулі Bluetooth і Wi-Fi.

На жаль, дата виходу пристрою на ринок і його вартість залишилися невідомі. За даними джерела, презентація відбудеться до кінця 2018 року.