Компанія HoverGlide представила удосконалений рюкзак

Творці компанії HoverGlide представили незвичний похідний рюкзак, головною фішкою якого стала система автоматичного балансування.

Ідея рюкзака полягає у встановлених направляючих рейках для комфортнішого його носіння та зменшення навантаження на спину користувача. Під час ходьби або бігу рюкзак компенсує вібрації, розгойдуючись вгору і вниз. Якщо вірити розробникам, то HoverGlide компенсує до 86% зусиль, які потрібно докладати при носінні звичайного рюкзака.

До того ж, весь вміст рюкзака на 20% легший в перенесенні. Навіть при інтенсивній пробіжці HoverGlide вбереже поперек і хребет від надмірних навантажень.

Замітка про подібну технологію компенсації вперше була опублікована в журналі Nature ще 12 років тому. Тоді вчені з’ясували, що при наявності таких рейок 27-кілограмовий багаж відчувається по вазі, як 21,7-кілограмовий.

Творці HoverGlide пообіцяли запустити кампанію на Kickstarter. Планують представити дві версії: туристичну, місткістю 25 кілограмів, і для щоденної експлуатації з максимальною вагою до 11,3 кілограмів.

Ціни на новинку поки не названі. Старт проекту на майданчику Kickstarter запланований на вересень.