Google показала, як зміниться Wear OS цієї осені

Google анонсувала оновлення для Wear OS – операційної системи, яка використовується в «розумних» годинниках. Про це йдеться в блозі компанії.

Користувачі нової версії Wear OS отримають спрощений доступ до повідомлень – їх можна буде переглянути, провівши пальцем вгору по екрану. Користувачі також зможуть відповідати на повідомлення, не виходячи зі стрічки повідомлень, за допомогою системи «розумних» відповідей.

Google також обіцяє поліпшену роботу з персональним помічником Google Assistant. Наприклад, він допоможе дізнатися статус рейсу або броні в готелі, погоду в пункті прильоту або покаже список ресторанів поруч з готелем.

Ще одним оновленням стане система відстеження фізичної активності Google Fit, яка включається свайпом вліво. На екрані годинника можна буде відстежити виконання своїх спортивних цілей: наприклад, дізнатися, скільки кроків пройдено.

Google також збільшила число налаштувань на екрані швидкого доступу: наприклад, в нього можна додати Google Pay або функцію «Знайти мій смартфон».

Користувачі Wear OS почнуть отримувати нові функції з вересня 2018 року. В Google попередили, що деякі оновлення можуть відрізнятися через ОС смартфона, пов’язану з годинником, або країни.