Google анонсувала версію Android 9 Pie (Go edition)

Незважаючи на те, що операційна система Android Oreo (Go edition) не завоювала значної ​​популярності минулого року, Google вже встигла анонсувати версію Android 9 Pie (Go edition).

Нагадаємо, Android Go – це версії операційної системи Android, націлені, по-перше, на смартфони з надто бюджетними характеристиками, а по-друге, на ринки з поганим мобільним інтернетом. Такі версії Android менш вимогливі до продуктивності і пропонують оптимізовані версії стандартних додатків і сервісів Google.

Android Pie (Go edition) продовжує розвивати ідеї попередньої версії. Зокрема, Google обіцяє ще більш високу швидкість роботи системи, кращі функції безпеки та інше. Також наголошується, що в пристроях з 8 Гб флеш-пам’яті, а саме стільки у багатьох смартфонів з Android Go, користувач з коробки отримує на 500 МБ більше вільного місця: 5,5 Гб проти 5 Гб у Android Oreo (Go edition). Для порівняння, зі звичайною версією Android вільний обсяг становить лише близько 2,5 ГБ.

В іншому ж, прес-реліз присвячений перевагам додатків для версії Go (Assistant Go, YouTube Go і так далі), але це не є нововведенням нової версії. Тому поки не дуже зрозуміло, які нововведення з Android Pie перебралися в Android Pie (Go edition).

Окремо Google відзначає, що смартфони з Android Go вже випустили понад 100 виробників і вони продаються більш ніж в 120 країнах. При цьому ціни починаються з позначки в 30 доларів.

Джерело інформації: blog