Додаток Microsoft Apps одержав підтримку Your Phone на Windows 10

В ніч на 1 серпня Microsoft представила нову збірку в Fast Ring. У ній немає нічого особливого чи цікавого, зате в нотатках до релізу знайшлося місце подробиць про програму Your Phone, яку анонсували на Build в цьому році. Найближчим часом Microsoft почне тестувати Your Phone на інсайдерських збірках, але для цього необхідний не тільки додаток на комп’ютері, але і на телефоні. Схоже, що ним виявиться не фірмовий лаунчер, а Microsoft Apps.

Можна було припустити, що Microsoft реалізує заплановану функцію через свій лаунчер (Timeline і синхронізація робочого процесу працюють через лаунчер), але насправді її впровадили в додаток Microsoft Apps. Практичної користі від Microsoft Apps не так вже й багато. Це явно не той додаток, що користувачі поспішають встановити собі на смартфон. Microsoft Apps – це просто невеликий хаб, в якому зібрані всі посилання на додатки Microsoft для Android, не більше того. Розробники оновили Microsoft Apps до версії 3.1.0, а в списку змін вказано лише один пункт:

Синхронізація фотографій з телефону на комп’ютер (тільки інсайдери Windows).

Поспішати з висновками не будемо, оскільки Microsoft ще не повідомила подробиці роботи Your Phone на Windows 10 Redstone 5. Хоча використання Microsoft Apps замість Launcher для синхронізації фотографій може виглядати трохи дивно, такий підхід дасть доступ до синхронізації не тільки тим, хто користується Microsoft Launcher, але і користувачам, які віддають перевагу іншим лаунчерам.