Додатки Office 365 тепер можна встановлювати на необмежену кількість пристроїв

Office 2016

Microsoft повідомила про значні зміни в підписці Office Персональна і Домашня. Починаючи з 2 жовтня цього року, передплатники обох планів зможуть встановлювати додатки Office в рамках підписки на необмежену кількість пристроїв. В даний момент Microsoft дозволяє встановити Office 365 тільки на один Windows або MacOS-комп’ютер в рамках одного облікового запису. Більше цих лімітів немає. Ви зможете встановити додатки навіть на 100 пристроїв, але при цьому онлайн можуть працювати не більше 5. Це дуже гарна зміна для тих, у кого є, наприклад, настільний ПК і ноутбук/планшет або просто кілька Windows/MacOS комп’ютерів.

Для передплатників Office 365 Домашня є додаткові новини. Тепер в одній сім’ї може знаходитися не п’ять, а шість чоловік. Кожен з них може встановити додатки на будь-яку кількість пристроїв, а також мати доступ до 1 Тб простору в OneDive. Також Microsoft інтегрує Office 365 Домашня в свій сервіс Microsoft Сім’я, так що користувач зможе автоматично поділитися доступом до підписки зі своїми родичами.

В даний момент Office 365 налічує більше 31 мільйона передплатників та з кожним кварталом ця кількість зростає. Можна сміливо припустити, що анонсовані цього вечора зміни допоможуть компанії Microsoft значно збільшити аудиторію кращого в світі набору додатків для офісної роботи. Приємно бачити, що Microsoft пішла назустріч користувачам і дала їм більше можливостей за колишню вартість передплати.

Джерело інформації: microsoft