Apple відмовиться від технології 3D Touch

Коли в 2015 році Apple анонсувала iPhone 6s, компанія дуже пишалася представленою разом зі смартфоном функцією 3D Touch. Натиснув на екран – отримав додаткове меню.

Схоже, що всього через три роки розробники Apple можуть залишити нові айфони без цієї «революційної» фішки.

Про це повідомив Блейн Кертіс (Blayne Curtis) з аналітичної компанії Barclays, посилаючись на інформацію, зібрану на зустрічах з компаніями з виробничого ланцюжка поставок Apple. 3D Touch можуть прибрати абсолютно з усієї модельної лінійки смартфонів 2018 року.

3D Touch

Проблема в тому, що створення дисплея з 3D Touch – дуже непросте завдання. На презентації iPhone 6s Філ Шиллер відзначив, що на розробку 3D Touch було витрачено близько двох років і божевільну суму грошей.

А все заради того, щоб через три роки перетворити функцію в непотрібну і прибрати її з флагманських пристроїв. У Apple нерідко простежується досить дивна логіка.

Раніше аналітик Мінг-Чі Куо (Ming-Chi Kuo), відомий своїми зв’язками з ланцюжком поставок виробників, розповів, що в цьому році 3D Touch не використовуватиметься в недорогому 6,1-дюймовому iPhone з LCD-екраном. Таким чином, це може означати, що в 2019 році 3D Touch зникне з усіх нових смартфонів Apple.

Джерело інформації: macrumors