З’явилася можливість встановити живі шпалери macOS Mojave на будь-який ПК з Windows 10

Минулого місяця незалежний розробник випустив додаток під назвою «WinDynamicDesktop», який дозволив встановити живі шпалери macOS Mojave на будь-який ПК з Windows 10. Хоч Windows підтримує завантаження різних шпалер, але динамічно не змінює фон в залежності від часу доби. Метою програми є завантаження різних шпалер в залежності від часу доби вашого регіону.

«Коли була анонсована функція Dynamic Desktop для macOS Mojave, яка змінює 16 зображень однієї сцени пустелі, які були зроблені в різний час доби, я хотів написати програму для Windows, яка буде робити те ж саме», – сказав Тімоті Джонсон (Timothy Johnson) на сторінці свого проекту Github.

Сьогодні Джонсон опублікував WinDynamicDesktop в Microsoft Store (раніше в Windows Store). Ви можете просто відправитися в магазин на своєму ПК з Windows 10 і встановити додаток.

The app was not found in the store. 🙁

Це простий додаток, який використовує ваше місце розташування, щоб щодня отримувати час сходу і заходу сонця. Потім додаток буде підвантажувати відповідні шпалери, залежно від часу доби.

Метою програми є своєрідна прокрутка між серією шпалер на основі денного і нічного розкладу.

Джерело інформації: windowslatest