Xiaomi Mi MIX 3 показали на офіційному зображенні

У китайській соцмережі Weibo з’явилося зображення смартфона Mi MIX 3, а запозичене воно було з серверів компанії Xiaomi. Вдалося з’ясувати, що розробка мобільного пристрою вже завершена і зараз, ймовірно, компанія Xiaomi готується до його масового виробництва, щоб встигнути до презентації у вересні зробити великі складські запаси.

На зображенні можна побачити, що Xiaomi Mi MIX 3 оснащений безрамковим екраном, у якого в нижній частині немає відступу. Рамки з усіх видимих боків, мають ідентичні розміри, прямо як в iPhone X. Що стосується верхньої частини екрану, то на зображенні її, на жаль, не видно. Тут може бути тільки два варіанти. Перший, простий, передбачає наявність вирізу в дисплеї, в який вбудований сканер особи 3D Face і інші датчики, необхідні для роботи мобільного пристрою.

Другий варіант трохи цікавіший, тому як він має на увазі повну відсутність будь-яких вирізів і відступів зверху. Якщо це так, то всі датчики і сенсори будуть висуватися з верхньої рамки мобільного пристрою, як це зараз реалізовано в телефонах Oppo Find X і Vivo NEX.